8. ročník nohejbalového poháru v Lokerenu

Vynikající nohejbalový turnaj se za účasti 72 týmů ze čtyř zemí konal v belgickém Lokerenu. Výborně zorganizovaný turnaj přinesl nejen přátelskou atmosféru, ale také zajímavé zápasy s vysokou kvalitou.

Vítězové turnaje z týmu Le Havre (Francie), modří zleva: Thomas Poulard (26), Julien Morel (26), Maxime Vasse (16) a Florian Deschamps (21).


Turnaje se zúčastnila i generální sekretářka UNIF Zuzana Viňanská, která doprovázela nohejbalový výběr EFTA a projednávala možnosti spolupráce mezi organizátory turnaje a Mezinárodní nohejbalovou unií UNIF. Nohejbalový tým EFTA udělal velmi dobrý dojem a obsadil v celkovém pořadí druhé místo, když v napínavém finále podlehl týmu Le Havre 0:2 (po setech 13:15 a 13:15).

Nohejbalový tým EFTA, zleva: Fanny Bay, Gregory Cid, Zuzana Viňanská a Yoann Gentric

Více fotek z turnaje zde

Facebooková stránka turnaje

 

Generální sekretářka UNIF Zuzana Viňanská

“Jménem UNIF a EFTA bych chtěla poděkovat organizátorům za uspořádání vynikajícího turnaje. Je obdivuhodné, kolik energie a času dokáží pořadatelé věnovat tak velké sportovní akci s účastí 72 týmů. Nezbývá než smeknout!”

Generální sekretářka UNIF předala dary organizátorům lokerenského turnaje. Zleva: Tom Boudeweel, Mich de Meyst, Jan Van Damme, Kenny Verhoene, Kristof Mannaert